Sukcesy uczniów 2014/2015

FINALIŚCI I LAUREACI OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH :

OLIMPIADA BIOLOGICZNA : Franciszek Dydowicz – finalista

OLIMPIADA CHEMICZNA: Mikołaj Żołyński – finalista

OLIMPIADA HISTORYCZNA: Rafał Świergiel – laureat

OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO: Katarzyna Piskorska – laureatka, Renata Czyżewska – finalistka

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO: Tobiasz Jęcz – finalista

KONKURS WIEDZY O PRAWIE: Sandra Winiecka – laureatka, Weronika Sikorska – finalistka

 

 LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Konkurs Języka Francuskiego

LAUREACI:

CHĘCLEWSKA GABRIELA (G3A)

GRABIAS MICHALINA (G3C)

GULACZYK HANNA (G3A)

KOŻUCH JEREMIASZ (G3B)

LOOS EWA (G3A)

MACIEJEWSKA DOMINIKA (G3C)

MAJCHRZAK EWA (G2A)

PAWELCZAK MARIANNA (G3B)

PIOTROWICZ MARTA (G3B)

PISKORSKA MARTA (G3B)

PUŁYK AGATA (G3C)

ROKITA MARIA (G3B)

WIKTOR ADAM (G3C)

FINALIŚCI:

BERGER ALEKSANDRA (G3C)

BRACISZEWSKA BARBARA (G3C)

GROCHOWSKA WIKTORIA (G3A)

KACPRZAK MARIA (G3C)

KRĘC ANTONI (G3B)

OBRĘBSKA MARIA (G3C)

RATAJSKI JAKUB (G3C)

STACHOWIAK JULIA (G3A)

SZEFLER JULIA (G3A)

WIĘCKOWSKA MARIA (G3A)

 

Konkurs Języka Angielskiego

LAUREACI:

BERGER ALEKSANDRA (G3C)

GRABIAS MICHALINA (G3C)

LESZCZYŃSKA DARIA (G3B)

OBRĘBSKA MARIA (G3C)

PAWELCZAK MARIANNA (G3B)

PIOTROWICZ MARTA (G3B)

SZUKAŁA ANNA (G3B)

 

Konkurs Języka Polskiego

LAUREACI:

DRZYMAŁA OLGA (G2A)

KACPRZAK MARIA (G3C)

KOŹMA MARTA (G2A)

 

Konkurs Języka niemieckiego

LAUREACI:

ŻUKOWSKA NINA (G1A)

Konkurs Fizyczny

LAUREACI:

MAKSYMOWICZ MACIATA MICHALINA (G3A)

STACHOWIAK JULIA (G3A)

WIKTOR ADAM (G3C)

FINALIŚCI:

KONOPKA HANNA (G3B)

 

Konkurs Matematyczny

LAUREACI:

PUŁKOWNIK ŁUKASZ (G3a)

 

Konkurs Chemiczny

LAUREACI:

RADWAN BARBARA (G3B)

STACHOWIAK JULIA (G3A)

TRYCHNIEWICZ JOANNA (G3C)

WIKTOR ADAM (G3C)

FINALIŚCI:

PIETRZAK KATARZYNA (G3A)

ALEKSANDRA PISKORSKA (G3B)

 

Konkurs Geograficzny

LAUREACI:

FLASZA ALBERT (G3A)

PALUSZKIEWICZ MARIA (G3b)

PAWLEWSKI MICHAŁ (G3C)

 

Konkurs Historyczny

LAUREACI:

WALERZAK MICHAŁ (G3A)

FINALIŚCI:

FLASZA ALBERT (G3A)

Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej

LAUREACI:

ALBERT FLASZA (G3A)

MICHAŁ JĘCZ (G3A)

PIOTR KULIK (G3A)

OLGA POLACHOWSKA (G3B)

Konkurs wiedzy o prawie

FINALIŚCI:

KULIK PIOTR (G3A)

 

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !!!

 


Laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych 2013/2014

 

Laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych 2012/2013

 

Laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych 2011/2012

 

Laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych 2009/2010 – zobacz tutaj

 

Laureatów z lat poprzednich przedstawiamy tutaj.